Bård Holmen Solvik fra Søgne og Greipstad sparebank og Jacob Rogstad fra Billy Søgne sørger for at Tone Steffensen og Elisabeth Thorsen fra Hjelp oss å hjelpe kan ta med seg over 400 julegaver.

Lokal støtte gir juleglede til barn i vanskelige situasjoner

Publisert

– Fra frivillige organisasjoner gjøres det i dag mye bra for å hjelpe mennesker som opplever en vanskelig situasjon. I tida fram mot jul blir det gjerne ekstra oppmerksomhet rundt denne frivillige innsatsen. Da handler det gjerne om barn som lever i forhold der økonomien ikke gir rom for å gi barna en julegave. I år har vi på Billy Søgne lyst til å gi et bidrag til en frivillig organisasjon som er med på å gi en juleglede til noen av disse barna, sier daglig leder ved butikken, Jacob Rogstad til N247.

Kjære leser!

Fra 1. mai 2025 vil deler av N247 kun være tilgjengelig for lesere med et abonnement. Her kan du selv velge abonnementsperiode og betalingsmåte for å sikre full tilgang til N247.
For tilbud om bedriftsabonnement, send oss en epost til abo@n247.no

ABONNEMENT

Første måned 1,-
129,- /mnd.

VELG

ABONNEMENT

Første måned 1,-
599,- /6 mnd.

VELG

ABONNEMENT

Første måned 1,-
990,- /12 mnd.

VELG

Powered by Labrador CMS