Senterleder ved Tangvall Arena, Cato Hersvik-Olsen i butikken Billy som torsdag gjenåpner etter tidligere konkurs.

Åpner igjen torsdag

Kun én uke etter at kjeden Billy var konkurs kan senterleder ved Tangvall Arena, Cato Hersvik-Olsen fortelle at Billy på kjøpesenteret i Søgne åpner dørene igjen torsdag 13. mars.

– Det har vært jobbet intenst fra forrige uke, gjennom helgen og hele denne uken med å få til en løsning, forklarer Hersvik-Olsen til N247.

Det er kun butikken på Tangvall Arena som nå åpnes opp igjen etter konkursen.

Butikkhyllene skal fylles opp før gjenåpning av Billy på Tangvall Arena.

– Det arbeides iherdig med å få alle varer i hyllene og på plass i butikklokalet her på Tangvall Arena. Innen torsdag skal butikken her være fylt opp med varer og klar til nyåpning. Vi er svært glade for at vi har fått dette til på kort tid og gleder oss veldig til å kunne åpne butikken igjen kommende torsdag, sier en travelt opptatt senterleder fredag ettermiddag.

Powered by Labrador CMS