Førerkortbeslag etter å ha kjørt for fort i Finsland

Publisert
Finsland klokken 14.59:

- Utrykningspolitiet har stanset en bil i 86 kilometer i timen i 60-sone. Sak opprettes, beslag av førerkort, skriver politiet på Twitter onsdag ettermiddag.


I tillegg har politiet tidligere onsdag stoppet en bilfører som kjørte uten førerkort på Nodeland.

Det er også meldt om innbrudd Høllen Vest industriområde. 
- Grovt tyveri fra bedrift i løpet av natta. Det er stjålet en GPS-skjerm og diverse verktøy. Politiet har vært på stedet, foretatt åstedsundersøkelse og oppretter sak, skriver politiet på Twitter.
Pyntegjenstander
N247 har også fått en melding om tyveri av pyntegjenstander utenfor boliger i et boligområde i Søgne. Noen av gjenstandene er dukket opp igjen, men de dyreste er fremdeles savnet.
I følge melder er en mørk bil observert i området hvor det har blitt filmet fra bilen. Politiet er kontaktet, men saken er per nå ikke anmeldt.
Sist oppdatert 17.03.2021 klokken 15:14 av Nicolai Prebensen
En sjåfør mistet førerkortet etter å ha kjørt for fort i 60-sonen på stedet. (Foto: Politiet, arkiv)
Powered by Labrador CMS