
Se bildene av den spreke 45-åringen
Mandag ettermiddag var over 20 kitere samlet på Høllesanden for å dyrke sporten sin. Blant dem var også Kronprins Haakon som for tre dager siden fylte 45 år.
En time
I følge andre kitere hadde han hold på i en time da N247 var på plass og så ut til å fortsette lenge. Han viste ingen tegn til å bli sliten.
Kronprinsen har ikke noe offisielt program før 10. august og vi antar derfor at 45-åringen er på ferie på Sørlandet med resten av familien. Derfor lot vi han i fred denne mandagen. De ramsalte bildene viser at vi har en kronprins som behersker sporten godt, og det er ingen tvil om at han holder seg i god form.
Bildet under: Ramsalt møte med sjøen for kronprinsen på Høllefjorden mandag ettermiddag. (Foto: Nicolai Prebensen).
Sist oppdatert 23.07.2018 klokken 19:07 av Nicolai Prebensen

Kronprins Haakon på Høllesanden mandag ettermiddag. (Foto: Nicolai Prebensen)

Over 20 kitere på Høllesanden mandag ettermiddag gjorde at det ble innført en frivillig køordning slik at ikke for mange var på vannet samtidig. (Foto: Nicolai Prebensen)